Rychlý kontakt

REVITAL SERVIS s.r.o.
Vítězné náměstí č.p.2
160 00 Praha 6
Dejvická pasáž, nedaleko KFC
Tel./fax:  +420 242 486 942
GSM: +420 777 711 246
Email:
revitalservis"zavináč"revitalservis.cz

REVITAL GROUP

INFORMATION PROTECTION AGENCY


REVITAL STAVEBNÍ


REVITAL TRADE


Bc.TOMÁŠ KILIJÁN ROZHODCE


PARKOVIŠTĚ NA KULAŤÁKU

 

 

Rozhodčí řízení znamená vyloučení z působnosti obecné soudy, které jsou v dnešní době neefektivní, zahlcené, pomalé a řešit budoucí spor nebo spory přes jedniného rozhodce ,,AD hoc" nebo rozhodčí soud (v ČR je jedinný rozhodčí soud - Rozhodčí soud při Hospodářské a Agrární komoře ČR).

Všechny potřebné a relevantní dokumenty klienta opatříme rozhodčí smlouvou,nebo doložkou, dle zákona 216/94 Sb. Zákona o Rozhodcích, kde sjednáme, že vylučujeme případné budoucí spory z pravomoci obecných soudů, které nefungují a jsou drahé a nespravedlivé a že se budeme jako smluvní strany řídit zákonem 216/94 Sb.

Tímto opatřením společně získáme čas, který v případě vzniku pohledávky stojí vždy proti věřiteli!!! Odstraníme zbytečné průtahy v soudních řízeních.

Výhody rozhodčího řízení:

jednoinstačnost

neodvolatelnost

levnější podání (poplatek 3%)

rychlost, zkrácení času

Po vydání rozhodčího nálezu, který má stejnou právní váhu jako Rozsudek jménem Republiky, klient získává exekuční titul.!!! Doba nutná pro získání tohoto rozhodnutí je počítána v týdnech a rozhodnutí lze očekávat ve lhůtě do jednoho
měsíce, což je bezkonkurenční termín.

Vymáhání pohledávek
Vymáhání dluhů

Vymáhejte své dluhy s námi rychle a efektivně. Neodkládejte kontakt s námi. Čím déle necháváte dlužníka "volně dýchat", tím hůře pro věřitele a následné vymáhání.


SOLÁRNÍ ELEKTRÁRNY
TEPEPLNÁ ČERPADLA

Revital Trade

Byla založena obchodní firma
Revital Trade s.r.o Hlavní činností je tuzemský i zahraniční obchod. Ze zahraničního obchodu je naší velkou devizou komplexní čínský trh. Těsíme se na spolupráci i s Vámi...
RevitalTrade

Sponzorujeme

Sponzorujeme jednoho z našich kolegů, vymahačů, na Mistrovství republiky, kde se umístil na druhém místě a postoupil na mistrovství Evropy do Vídně. Tohoto kolegu, Mikiho podporujeme a přejeme mu mnoho dalších úspěchů.
Mgr. Kiliján Ivan,
RevitalServis.cz 
Odkaz na Youtube

Sponzorujeme Dětský domov v Mašťově okres Chomutov.
www.ddmastov.cz

Sponzorujeme Dětské sportovní aktivity... Kontaktujte nás, rádi přispějeme.