Rychlý kontakt

REVITAL SERVIS s.r.o.
Vítězné náměstí č.p.2
160 00 Praha 6
Dejvická pasáž, nedaleko KFC
Tel./fax:  +420 242 486 942
GSM: +420 777 711 246
Email:revitalservis@revitalservis.cz

REVITAL GROUP

INFORMATION PROTECTION AGENCY


REVITAL STAVEBNÍ


REVITAL TRADE


Bc.TOMÁŠ KILIJÁN ROZHODCE


PARKOVIŠTĚ NA KULAŤÁKU

 

Pohledávky vzniklé mezi fyzickými osobami – nepodnikateli

     Jsou pohledávky, které vznikají z právních vztahů, které činí fyzické osoby, nepodnikatelé – občané vzájemně a společně. Tyto závazkové vztahy se vyznačují největší právní labilitou chybami a právní nepodložeností. Jedná se tedy ve většině případů o pohledávky problematické až sporné a to většinou díky jejich formě sepsání. Proto je riziko vzniku problematické pohledávky mezi občany velmi vysoké. Vymáhání takové pohledávky je v praxi velmi obtížné a mnohdy nemožné. Mnohdy je forma smlouvy  zpracována chybně a nedostatečně nebo v rozporu s právním řádem. Dále bývá pohledávka  promlčená,  zanedbaná, právně nejistá nebo nevymahatelná z důvodu nulové bonity dlužníka. Věřitelé si často svých pohledávek příliš nepovažují a nestarají se o ně, jak ukládá zákon, s péčí řádného hospodáře, v konci k jejich vlastní újmě. Tyto právní vztahy tedy vykazují velkou míru laického přístupu, laického posuzování a úsudků. Tyto úsudky a praktiky jsou provázeny řadou chyb, domněnek a mýtů a dokonce „nekalých“ praktik a mnohdy trestnou činností. To ve finále znemožňuje výkon práva, vymožení pohledávky a tedy neplnění závazkových vztahů v souladu s právním řádem a podle zásad spravedlnosti. Rozhodně je lepší vzniku problematické pohledávky předcházet. Přijďte se poradit, jak dokumenty související s pohledávkou správně uzavřít. Bezplatně vám poradíme a připravíme požadované dokumenty k využití v praxi.

Mgr. Kiliján Ivan, člen vedení společnosti

Vymáhání pohledávek
Vymáhání dluhů

Vymáhejte své dluhy s námi rychle a efektivně. Neodkládejte kontakt s námi. Čím déle necháváte dlužníka "volně dýchat", tím hůře pro věřitele a následné vymáhání.

Revital Trade

Byla založena obchodní firma
Revital Trade s.r.o Hlavní činností je tuzemský i zahraniční obchod. Ze zahraničního obchodu je naší velkou devizou komplexní čínský trh. Těsíme se na spolupráci i s Vámi...
RevitalTrade

Sponzorujeme

Sponzorujeme jednoho z našich kolegů, vymahačů, na Mistrovství republiky, kde se umístil na druhém místě a postoupil na mistrovství Evropy do Vídně. Tohoto kolegu, Mikiho podporujeme a přejeme mu mnoho dalších úspěchů.
Mgr. Kiliján Ivan,
RevitalServis.cz 
Odkaz na Youtube

Sponzorujeme Dětský domov v Mašťově okres Chomutov.
www.ddmastov.cz

Sponzorujeme Dětské sportovní aktivity... Kontaktujte nás, rádi přispějeme.