Rychlý kontakt

REVITAL SERVIS s.r.o.
Vítězné náměstí č.p.2
160 00 Praha 6
Dejvická pasáž, nedaleko KFC
Tel./fax:  +420 242 486 942
GSM: +420 777 711 246
Email:
revitalservis"zavináč"revitalservis.cz

REVITAL GROUP

INFORMATION PROTECTION AGENCY


REVITAL STAVEBNÍ


REVITAL TRADE


Bc.TOMÁŠ KILIJÁN ROZHODCE


PARKOVIŠTĚ NA KULAŤÁKU


Vymáhání pohledávek Praha
 

REVITAL SERVIS

 

Vítejte na stránkách společnosti Revital servis Praha s.r.o. spadající do skupiny Revital Group. Hlavní činností společnosti je mimosoudní a soudní vymáhání pohledávek. Skupina Revital Group je vůdčí silou v oboru, specializovaně pohledávek a závazků. Na trhu je skupina Revital Group  od roku 1998.  

Skupina je tvořena bývalými pracovníky silových rezortů ČR, zvláště jejich specializovaných složek, především tajných služeb.

Věříme, že na našich stránkách naleznete řešení Vašich problémů a práce s nimi Vám přinese pro Vás potřebné informace.

Vymáhání Pohledávek Praha

Realizujeme na základě smlouvy o postoupení pohledávky, mandátní smlouvy, komisionářské smlouvy. Mimosoudní vymáhání pohledávek je pojem, který v sobě skrývá mnoho fanatzijních představ, ale zde je nutno konstatovat, že se jedná o legitimní právně relevantní činnost v rámci práva ČR.
Vymáhání pohledávek realizujeme po celé ČR, nejsme vázání pouze na město Praha a střední čechy. Procesně řešíme vymáhání pohledávek rychle, operativně
a o průběhu neprodleně informujeme klienta.
Pro zahájení činnosti na vymáhání pohledávky NEVYŹADUJEME žádné platby, poplatky předem. Po přezkoumání celkového stavu, ve kterém se příslušná pohledávka nachází, navrhujeme způsob jejího řešení, naši smluvní odměnu, průběh realizace a vše s tímto spojené.

CHCI INFORMACE

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Vymáhání pohledávek Praha

 

Vymáhání pohledávek
Fotovoltaické elektrárny od 200tis
Revital Trade

Byla založena obchodní firma
Revital Trade s.r.o Hlavní činností je tuzemský i zahraniční obchod. Ze zahraničního obchodu je naší velkou devizou komplexní čínský trh. Těsíme se na spolupráci i s Vámi...
RevitalTrade

Sponzorujeme

Sponzorujeme jednoho z našich kolegů, vymahačů, na Mistrovství republiky, kde se umístil na druhém místě a postoupil na mistrovství Evropy do Vídně. Tohoto kolegu, Mikiho podporujeme a přejeme mu mnoho dalších úspěchů.
Mgr. Kiliján Ivan,
RevitalServis.cz 
Odkaz na Youtube

Sponzorujeme Dětský domov v Mašťově okres Chomutov.
www.ddmastov.cz

Sponzorujeme Dětské sportovní aktivity... Kontaktujte nás, rádi přispějeme.